BLAUBERG A50

Blauberg VENTO EXPERT A50-1 S8 W V.3

Cena samostatnej rekuperácie

– €

Cena rekuperácie a montáže

– €

+ montážny materiál podľa potreby

Blauberg VENTO EXPERT A50-1 S8 W V.3
Rozšírený teplotný rozsah až do -30 °C. Vyhrievanie fasádnej mriežky sa automaticky zapína pri -10 °C Zabezpečovanie efektívneho energeticky úsporného, ​​prívodu a odvodu, jednoizbového vetrania v bytoch, domoch, chatách, spoločenských a obchodných priestoroch. Zníženie tepelných strát spôsobených vetraním v dôsledku rekuperácie tepla. Rovnováha vlhkosti a regulovateľná výmena vzduchu vytvárajú individuálne riadenú mikroklímu. Wi-Fi výmena dát medzi niekoľkými jednoizbovými vetracími jednotkami pre koordinovanú prevádzku. Ovládané smartfónom alebo tabletom so systémom Android alebo iOS. Vento Expert A50-1 S8 W V.3 môže fungovať buď ako samostatná jednotka, alebo môže byť prepojená s inými jednotkami v dome a ovládaná nadradenou jednotkou. V tomto prípade prijíma signál z diaľkového ovládača iba hlavná jednotka.
  • Usporiadanie vyváženej úspory energie, prívodu a odvodu energie, vetranie jednej miestnosti v kuchyni, kúpeľni a technickej miestnosti.
  • Zníženie tepelných strát spôsobených vetraním v dôsledku rekuperácie tepla.
  • Rovnováha vlhkosti a regulovateľná výmena vzduchu vytvárajú individuálne riadenú mikroklímu.
  • Wi-Fi výmena dát medzi niekoľkými vetracími jednotkami pre jednu miestnosť pre koordinovanú prevádzku.
  • Ovládané smartfónom alebo tabletom so systémom Android alebo iOS.
  • Ovládanie režimu prevádzky jednotky sa vykonáva aj pomocou senzorového ovládacieho panela umiestneného na kryte jednotky alebo diaľkového ovládača.